Aktualności

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wykładu prof. Tomasza Paszkowskiego „Czy karnityny mogą być przydatne w medycynie rozrodu"

więcejZapraszamy do obejrzenia wykładów z webinaru "Aktualnosci w perinatologii i ginekologii" 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wykładu dr Aleksandry Jaworuckiej-Kaczorowkiej „ Przewlekła niewydolność żylna z perspektywy ginekologa w dobie pandemii COVID-19”

więcejZapraszamy do obejrzenia wykładów z webinaru "Ginekolożki dla Ginekolożek i nie tylko" 

zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach praktycznych ultrasonografii położniczo-ginekologicznej , które odbędą się

w czwartek 10 czerwca w godzinach 10:00 - 15:00 w Hotelu Vienna House Andel`s, Łódź na ul. Ogrodowej 17.

więcejWarsztaty praktyczne ultrasonografii położniczo-ginekologicznej już 10 czerwca 2021 roku w Łodzi 

Wyniki szeroko zakrojonego badania oceniającego bezpieczeństwo stosowania doustnego złożonego preparatu antykoncepcyjnego Zoely® (NOMAC-E2) w warunkach rzeczywistych, które przekazano do Europejskiej Agencji Leków

więcejWyniki badania PASS preparatu antykoncepcyjnego Zoely® (NOMAC-E2) 

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w webinarze: Ginekolożki dla Ginekolożek i nie tylko. Endokrynologia menopauzy. Webinar odbędzie się w dniu 7 maja 2021 roku, od godz. 18.00, online

więcejWebinar: Ginekolożki dla Ginekolożek i nie tylko. Endokrynologia menopauzy 

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w III konferencji Forum Ginekologii i Perinatologii Praktycznej . Standardy postępowania w położnictwie i ginekologii.

więcejIII Konferencja Forum Ginekologii i Perinatologii Praktycznej. Standardy postępowania w położnictwie i ginekologii 

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w webinarze: Aktualności w perinatologii i ginekologii , który obędzie się 27 kwietnia 2021 roku.

więcejWebinar "Aktualności w perinatologii i ginekologii" 

Zapraszamy do obejrzenia e-wykładu pt: Dwuskładnikowa tabletka antykoncepcyjna z 17β estradiolem – identycznym z endogennym hormonem u kobiet.

więcejE-wykład pt: Dwuskładnikowa tabletka antykoncepcyjna z 17β estradiolem – identycznym z endogennym hormonem u kobiet 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w programie edukacyjnym na temat leczenia menopauzalnego zespołu moczowo-płciowego. Program jest dostępny na stronie internetowej eduginekolog.pl .

więcejZapraszamy do wzięcia udziału w e-learningu