Aktualności

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w webinarze: Aktualności w perinatologii i ginekologii , który obędzie się 27 kwietnia 2021 roku.

więcejWebinar "Aktualności w perinatologii i ginekologii" 

Zapraszamy do obejrzenia e-wykładu pt: Dwuskładnikowa tabletka antykoncepcyjna z 17β estradiolem – identycznym z endogennym hormonem u kobiet.

więcejE-wykład pt: Dwuskładnikowa tabletka antykoncepcyjna z 17β estradiolem – identycznym z endogennym hormonem u kobiet 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w programie edukacyjnym na temat leczenia menopauzalnego zespołu moczowo-płciowego. Program jest dostępny na stronie internetowej eduginekolog.pl .

więcejZapraszamy do wzięcia udziału w e-learningu 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania "Hormonalna terapia a choroba zakrzepowo-zatorowa" — wykład pod patronatem firmy Alfasigma

więcejZapraszamy do obejrzenia nagrania "Hormonalna terapia a choroba zakrzepowo-zatorowa" 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania Prasteron — nowe możliwości leczenia atrofii pochwy u kobiet po menopauzie z udziałem prof. Violetty Skrzypulec-Plinty.

więcejZapraszamy do obejrzenia nagrania "Prasteron — nowe możliwości leczenia atrofii pochwy u kobiet po menopauzie" 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania "Zapobieganie porodowi przedwczesnemu – The Prevention of Preterm Birth ", który powstał dzięki International and Europen School of Perinatal and Reproductive Medicine, The Preis School .

Obejrzyj nagranie.

więcejZapraszamy do obejrzenia nagrania "Zapobieganie porodowi przedwczesnemu – The Prevention of Preterm Birth" 

COVID 19 w gabinecie

Data: 22 Maj 2020

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania prowadzonego przez Konsultanta Krajowego w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii - prof. Krzysztofa Czajkowskiego oraz eksperta z zakresu prawa medycznego — profesor Justynę Zajdel- Całkowską, którzy udzielą odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania lekarzy ginekologów, dotyczące bezpieczeństwa funkcjonowania gabinetów ginekologicznych – zarówno bezpieczeństwa personelu, jak i bezpieczeństwa pacjentek i prowadzonych terapii.

więcejCOVID 19 w gabinecie  

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania profesor Violetty Skrzypulec-Pinty "ABC postępowania z pacjentką chorującą na endometriozę".

Przejdź do nagrania

więcejABC postępowania z pacjentką chorującą na endometriozę 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania profesora Krzysztofa Simona "COVID — gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy? Perspektywa lekarza chorób zakaźnych z myślą o kolegach ginekologach i położnikach".

więcej"COVID — gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy? Perspektywa lekarza chorób zakaźnych z myślą o kolegach ginekologach i położnikach"